put-call-handelssignalen-binaire-opties-200x200px

Handelssignalen Resultaat 1e Kwartaal 2017

In het eerste kwartaal van 2017 hebben we met onze gratis binaire optie handelssignalen een winst van 36% behaald. In deze afgelopen drie maanden is het hoogste rendement behaald met de Call trades (50% rendement). De Put trades hebben het niet slecht gedaan en kwamen uit op een rendement van ruim 9%. In totaal hebben in de periode januari tot maart 88 trades geplaatst op 19 verschillende assets. Het meest verhandelde asset was de EUR/USD met bijna 25% van alle geplaatst trades. De EUR/USD was met een Return on Investment (ROI) van 12% niet het meest renderend, dat was de GBP/JPY met een ROI van 80%.

Handelssignalen Resultaat 1e Kwartaal 2017

Alle handelsresultaten van het afgelopen kwartaal hebben we in de onderstaande tabel gezet.

AssetTradesHandelsvolume in €Winst/verlies in €ROI
AUD/JPY251.00034.50068%
AUD/USD1010.000-4.600-46%
Bitcoin/USD11.000-1.000-100%
Crude22.000-240-12%
DAX Future11.00075075%
EUR/AUD11.000-1.000-100%
EUR/CAD22.000-290-15%
EUR/GBP11.000-1.000-100%
EUR/JPY55.000-3.250-65%
EUR/USD2131.5003.67012%
GBP/JPY251.00040.80080%
GBP/USD1033.00019.47059%
Gold1414.000-8.810-63%
Google11.000-1.000-100%
NZD/USD312.0005.50046%
Silver11.00067067%
Snapchat11.000-1.000-100%
USD/CAD413.0006.71052%
USD/JPY610.000-2.950-30%
Grand Total88241.50086.93036%

Zoals je kunt zien zijn ook onze trades helaas niet waterdicht en gaan er altijd trades verloren (zie de assets waarbij de ROI in de min staat). Onze handelsfilosofie is dan ook gebaseerd op het maximaliseren van de ROI bij hoge betrouwbaarheidscijfers.

We investeren dus meer geld in handelssignalen met een hoog betrouwbaarheidscijfer. Trades op de AUD/JPY en de GBP/JPY hebben onze zeer veel geld opgeleverd. Dit waren dan ook precies trades waarbij de betrouwbaarheidscijfers van onze modellen zeer hoge waardes gaven. We hebben 2 meest winstgevende binaire opties op de AUD/JPY en de GBP/JPY hieronder uitgelicht.

AUD/JPY winstgevende optie van 9 maart

Zo had het binaire optie handelssignaal van 9 maart op de AUD/JPY een betrouwbaarheidspercentage van 93%. Een tweede karakteristiek die opmerkelijk is, is lange looptijd van 17 dagen. Het sterke call signaal kwam namelijk nadat de koers van de AUD/JPY sterk de voorgaande maanden flink was gedaald en de koers op een bodem was aangekomen. Uiteindelijk was de verwachte stijging niet dermate groot. Wij waren ingestapt met een strike rate van 86.0162 en trade noteerde per de expiry 0.17 hoger op 86.1895.

GBP/JPY winstgevende optie van 8 maart

Het binaire optie handelssignaal van 8 maart op de GBP/JPY een betrouwbaarheidspercentage van 94%. Deze trade was voor de langere termijn en had een looptijd van 10 dagen. Ook hier was er sprake van een zogenaamd Cypher patroon. De GBP/JPY had de voorgaande weken een gestage daling doorgaan en stond op het punt weer hoger te gaan noteren. 10 dagen na de plaatsing van onze trade was de strike rate van 138.724 gestegen naar de expiry rate 139.774. Een stijging van meer dan een 1 basispunt.

Komende handelssignalen

We blijven de komende tijd ook weer met een scherpe blik de koersen van de belangrijkste valutaparen, grondstoffen en indexen volgen. Wanneer we interessante handelssignalen voor je hebben, dan zullen we die direct publiceren. Momenteel zijn we nog aan het inventariseren hoe we onze meervoudige handelssignalen per dag gaan vormgeven en hoe we deze op de meest handige manier aan jullie kunnen communiceren buiten deze website. Voor nu raden we je aan om je in te schrijven voor de handelssignalen e-mail, voor zover je dat nog niet hebt gedaan, zodat je direct na publicatie op de hoogte wordt gesteld van signalen op de meest interessante assets.


Advertentie voor nieuwe en bestaande klanten van abcOptions:
100% extra handelsvolume 728x90


Handelssignalen uitproberen met een demo account?

Als je onze handelssignalen eerst wil testen met een oefen of demo account voordat je met echt geld wilt gaan handelen, dan kan je dit doen bij abcOptions. Zij bieden startende binaire optie handelaren de mogelijkheid om hun platform te leren kennen met een gratis en vrijblijvende demo handelsrekening.

Open een demo

5 handelssignalen per dag

Wil je meer handelssignalen per dag ontvangen voor binaire opties, CFD’s en FOREX? Neem dan contact met ons op voor de mogelijkheden. Laat hiervoor een bericht achter in op de contact pagina.

Meer informatie:

Wil je ook koersen van assets analyseren? Ga dan naar onze technische analyse pagina. Wij je ook aan om op het internet te zoeken naar technische indicatoren. Om namelijk goede technische analyses te maken, die echt winst opleveren, zal je er niet aan ontkomen om veel van indicatoren af te weten.

Wil je meer weten van hoe onze handelssignalen gemaakt zijn? Bekijk dan de handelssignalen pagina.

Tot slot horen we graag wat jij belangrijk vindt. Wil je bijvoorbeeld weten hoe wij denken over de prijsontwikkeling van een bepaalde wisselkoers, aandeel, index of grondstof? Aarzel dan niet om contact met ons op de nemen op onze contactpagina of door je reactie hieronder achter te laten. Je hoort dan doorgaans binnen 24 uur van ons.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *