put-call-handelssignalen-binaire-opties-200x200px

Handelssignalen resultaat april 2017

Afgelopen kwartaal zijn we begonnen met het publiceren van de resultaten van onze handelssignalen. In Q1 hadden we een rendement op onze investering (ROI) behaald van 36%. Na de publicatie van onze kwartaalcijfers kregen we van veel handelaren het verzoek of we deze met grotere regelmaat wilde publiceren en daarna geven wij graag gehoor. Hierbij de resultaten van de handelssignalen van april 2017.

In de maand april hebben de gratis binaire optie handelssignalen ons een return on investment van 32% opgeleverd. Het meest rendabele asset was de USD/JPY, waarmee we een ROI van 78% behaalde. 40% van de trades waren Put opties en deze behaalde een winst van 60%. Op de call opties werd een verlies geleden van 5%. Gelukkig hadden we het meeste van ons geïnvesteerde vermogen in betrouwbare Put opties gestoken, waardoor we toch op een ruime winst zijn geëindigd. Over heel april hebben we een winst behaald van €18.920 op een totaal geïnvesteerde vermogen van €59.000.

Handelssignalen Resultaat april 2017

Alle handelsresultaten van april 2017 hebben we in de onderstaande tabel gezet.

AssetTradesHandelsvolume in €Winst/verlies in €ROI
AUD/USD110.0007.50075%
Crude110.000-10.000-100%
EUR/AUD11.000-1.000-100%
EUR/JPY110.0007.50075%
EUR/USD211.0008.25075%
GBP/JPY11.00071071%
Gold22.000-2.000-100%
NZD/USD22.000-290-15%
Silver110.0006.70067%
USD/JPY22.0001.55078%
Grand Total1459.00018.92032%

Zoals je kunt zien zijn ook onze trades helaas niet waterdicht en gaan er altijd trades verloren (zie de assets waarbij de ROI in de min staat). Onze handelsfilosofie is dan ook gebaseerd op het maximaliseren van de ROI bij hoge betrouwbaarheidscijfers.


Advertentie voor nieuwe en bestaande klanten van abcOptions:
100% extra handelsvolume 728x90


Handelssignalen uitproberen met een demo account?

Als je onze handelssignalen eerst wil testen met een oefen of demo account voordat je met echt geld wilt gaan handelen, dan kan je dit doen bij abcOptions. Zij bieden startende binaire optie handelaren de mogelijkheid om hun platform te leren kennen met een gratis en vrijblijvende demo handelsrekening.

Open een demo

5 handelssignalen per dag

Wil je meer handelssignalen per dag ontvangen voor binaire opties, CFD’s en FOREX? Neem dan contact met ons op voor de mogelijkheden. Laat hiervoor een bericht achter in op de contact pagina.

Meer informatie:

Wil je ook koersen van assets analyseren? Ga dan naar onze technische analyse pagina. Wij je ook aan om op het internet te zoeken naar technische indicatoren. Om namelijk goede technische analyses te maken, die echt winst opleveren, zal je er niet aan ontkomen om veel van indicatoren af te weten.

Wil je meer weten van hoe onze handelssignalen gemaakt zijn? Bekijk dan de handelssignalen pagina.

Tot slot horen we graag wat jij belangrijk vindt. Wil je bijvoorbeeld weten hoe wij denken over de prijsontwikkeling van een bepaalde wisselkoers, aandeel, index of grondstof? Aarzel dan niet om contact met ons op de nemen op onze contactpagina of door je reactie hieronder achter te laten. Je hoort dan doorgaans binnen 24 uur van ons.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *