put-call-handelssignalen-binaire-opties-200x200px

Handelssignalen resultaat mei 2017

Net als in april en het eerste kwartaal van 2017 publiceren we de resultaten van onze gratis binaire optie handelssignalen van afgelopen maand mei. Over de hele maand mei hebben we een rendement (ROI) van 19% behaald op ons geïnvesteerde vermogen. Dit resultaat valt tegen in vergelijking met voorgaande maanden, echter was de markt in mei zeer wispelturig en liet zich moeilijk voorspellen. Een belangrijke factor van onzekerheid was de aanhoudende berichtgeving rond President Trump en zijn staf. Deze maand zal dit ook van belang blijven voor het bepalen van onze handelssignalen.

In mei hadden in totaal 23 handelssignalen een expiry date geregistreerd. Van deze 23 opties waren er 11 een Call en 12 een Put. De Call opties hebben met een rendement van 26% bijna 2 keer zo goed gerendeerd als de Put opties, die een rendement behaalde van 14%. Het meest verhandelde asset was met 5 trades de EUR/USD, gevolgd door de USD/JPY met 4 handelssignalen. Het winstgevendste asset was de GBP/JPY, waarbij we een winst hebben behaald van € 8.800, wat neerkomt op een rendement van 80%.

Over heel mei hebben we € 21.040 winst gemaakt op een totaal geïnvesteerd vermogen van € 59.000 – Het rendement van 19%. Over heel 2017 staat de teller momenteel op een winst van € 126.890 over een totaal geïnvesteerd vermogen van €413.500. Daarmee komt ons rendement over heel 2017 uit op ruim 30%, dat is toch een stuk beter dan op de bank!

Handelssignalen Resultaat mei 2017

Alle handelsresultaten van mei 2017 staan in de onderstaande tabel.

AssetTradesHandelsvolume in €Winst/verlies in €ROI
AUD/USD312.0005.50046%
EUR/AUD110.0007.10071%
EUR/USD523.000-4.150-18%
GBP/JPY211.0008.80080%
GOLD211.0008.31076%
NASDAQ 100 Future11.000-1.000-100%
NZD/USD110.000-10.000-100%
SILVER11.00071071%
USD/CAD211.0008.25075%
USD/CHF11.000-1.000-100%
USD/JPY422.000-1.480-7%
Grand Total23113.00021.04019%

Zoals je kunt zien zijn onze trades helaas niet waterdicht en gaan er altijd trades verloren (zie de assets waarbij de ROI in de min staat). Onze handelsfilosofie is dan ook gebaseerd op het maximaliseren van de ROI bij hoge betrouwbaarheidscijfers.


Advertentie voor nieuwe en bestaande klanten van abcOptions:
100% extra handelsvolume 728x90


Meer handelssignalen per dag

We zijn in een afrondende fase voor het kunnen gaan aanbieden van meerdere signalen per dag. We zijn in gesprek met met een aantal brokers om meerdere signalen per dag exclusief bij een van hen onder te gaan brengen. Tradebinaireopties.nl zal deze maand een knoop doorhakken, waarbij wij zullen letten op alle kwaliteitsaspecten die wij aan een broker stellen. Zo moet het platform stabiel en betrouwbaar zijn, de klantenservice bereikbaar en in het Nederlands, over veel assets beschikken en snel uitbetalen. We komen hier spoedig op terug.

Handelssignalen uitproberen met een demo account?

Als je onze handelssignalen eerst wil testen met een oefen of demo account voordat je met echt geld wilt gaan handelen, dan kan je dit doen bij abcOptions. Zij bieden startende binaire optie handelaren de mogelijkheid om hun platform te leren kennen met een gratis en vrijblijvende demo handelsrekening.

Open een demo

Meer informatie

Wil je ook koersen van assets analyseren? Ga dan naar onze technische analyse pagina. Wij je ook aan om op het internet te zoeken naar technische indicatoren. Om namelijk goede technische analyses te maken, die echt winst opleveren, zal je er niet aan ontkomen om veel van indicatoren af te weten.

Wil je meer weten van hoe onze handelssignalen gemaakt zijn? Bekijk dan de handelssignalen pagina.

Tot slot horen we graag wat jij belangrijk vindt. Wil je bijvoorbeeld weten hoe wij denken over de prijsontwikkeling van een bepaalde wisselkoers, aandeel, index of grondstof? Aarzel dan niet om contact met ons op de nemen op onze contactpagina of door je reactie hieronder achter te laten. Je hoort dan doorgaans binnen 24 uur van ons.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *